Říj
29

Tlumič řízení

Tlumič řízení je nejlepší součástka, která se dá na minibike nasadit .Jeho využití najdete v závodě, kdy vám nerozklepe řidítka.
Jen musíte více klopit, jelikož otáčení řidítek je zpomalené. Tenhle tlumič pochází z Číny a nemá jediné nastavení. Pokud vám nesedí, tak prostě vylijete olej a nalijete hustší = tvrdší nebo řidčí = měkčí.
Na internetu ho můžete koupit v e-shopu minibike-shop.cz
Jelikož je to v sekci tuning a jak víme, tuning má zvýšit výkon, tak toto výkon zvýší. Umožní nám totiž – nejenže projet zatáčku hladce, ale také rychleji.

Tlumič řízení je nejlepší součástka, která se dá na minibike nasadit .Jeho využití najdete v závodě, kdy vám nerozklepe řidítka.Jen musíte více klopit, jelikož otáčení řidítek je zpomalené. Tenhle tlumič pochází z Číny a nemá jediné nastavení. Pokud vám nesedí, tak prostě vylijete olej a nalijete hustší = tvrdší nebo řidčí = měkčí.Na internetu ho můžete koupit v e-shopu minibike-shop.czJelikož je to v sekci tuning a jak víme, tuning má zvýšit výkon, tak toto výkon zvýší. Umožní nám totiž – nejenže projet zatáčku hladce, ale také rychleji.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>