Čer
15

Stylové skříňky

Říká se, že každý Američan někdy cestoval přes Route 66. Alespoň jednou za život. Ať už to byli zchudlí farmáři, vojáci přesouvající se ke svým jednotkám, nebo mladí lidé hledající dobrodružství.
Zkuste hledat dobrodružství i Vy, mám pro Vás tip. Představte si svěží vánek vískající vlasy zpod helmy a příjemný pocit svobody nad ubíhajícími kilometry pod koly. Přímo z pohodlí domova.
Stylové skříňky z našeho obchodu Vám jistě pomohou vnést do Vašeho domova tu správnou atmosféru letní nekonečné pohody.


Vážně Vám nelžeme, protože archivní snímky zachycující putování právě po Route 66 dokazují, že benzínové pumpy vypadaly přesně tak, jako naše skříňky. Troufám si ale říct, že je praktičtější mít doma tu naší variantu ze dřeva a s plno přihrádek uvnitř.
Je jen na Vás, jestli budou skříňky schovkou na knihy, časopisy, CD, DVD, či cenné dokumenty. Jedno je ale více než jasné – ať je to co to, je to v bezpečí a to v poměrně stylovém.
Nutno uznat, že naše skladové zásoby jsou (nejen) mnou obdivovány při každém průchodu kolem nich. Mnohdy mě i donutí se zastavit, udělat dva kroky zpátky, jeden dopředu, a přemýšlet nad tím, kam umístit všechny varianty tak, abych měla ještě i já kde spát.

S Route 66 bezpochyby souvisí i společnost Coca Cola, takové produkty tedy nesmí chybět ani u nás v obchodě. Když Amerika, tak pořádná. :)

Přejeme Vám krásná začátek nového měsíce i červen celý, dětem krásný jejich mezinárodní den, a všem dohromady vítr ve vlasech a šťastnou ruku při výběru nového člena domácnosti – stylové skříňky z našeho obchodu. :-)

Zdroje fotografií: www.modhome.cz, www.pinterest.com

Napsat komentář

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>