Pro
10

Výfuky

Prvním kandidátem je výfuk SNAKE
Tento laděný výfuk je velice znám. Má dobrý výkon a potěší i cenou.
Čína dělala dvě verze, které se nepatrně lišily. Jedna měla malinko větší průměr kolene, než ta druhá.
Bohužel od roku cca 2012 se přestal vyrábět, ale naštěstí e-shopy tyhle výfuky ještě mají takže na nějaký rok o něj není nouze.
2.Výfuk FATBOY
Tenhle výfuk se prodával velice krátkou dobu a je to škoda. Jeho průběh výkonu byl lepší, než u výfuku Snake. Nevýhodou bylo koleno, které je výrazně užší než zbytek. Proto se doporučovalo použít koleno ze Snake výfuku.
Výfuk je tak mohutný, že je třeba použít jinou nádrž, jinak se tam nevejde.
Mrzí mě že se již neprodává.
3.Výfuk HIKONE
Výfuk Hikone je dělaný na mopedy a jiné motorky, ale dá se upravit a nasadit na minibike. Stačí doladit koleno. Jeho výkon je vyšší, ale krouťák tam není uplně tak dobrý, jako u Snake výfuku.každopádně za 500,- je to ceně odpovídající a dobrý výfuk.
4.Výfuk ze skůtra
Asi nejlepší je výfuk ze skůtra – nějaký laděný, ale cena je vyšší. Většinou tyhle výfuky mají lepší kroutící moment než výše jmenované.
5.výfuk TG
Výfuk technigas je elita za vysokou cenu. Kvalitní zpracování a výkon ve středních otáčkách, což je dobré na naše krátké tratě.
Cena 3000,- je ale trochu moc.

Tak máte hned na výběr z tuningových výfuku pro minibike.Prvním kandidátem je výfuk SNAKETento laděný výfuk je velice znám. Má dobrý výkon a potěší i cenou.Čína dělala dvě verze, které se nepatrně lišily. Jedna měla malinko větší průměr kolene, než ta druhá.Bohužel od roku cca 2012 se přestal vyrábět, ale naštěstí e-shopy tyhle výfuky ještě mají takže na nějaký rok o něj není nouze. 2.Výfuk FATBOYTenhle výfuk se prodával velice krátkou dobu a je to škoda. Jeho průběh výkonu byl lepší, než u výfuku Snake. Nevýhodou bylo koleno, které je výrazně užší než zbytek. Proto se doporučovalo použít koleno ze Snake výfuku.Výfuk je tak mohutný, že je třeba použít jinou nádrž, jinak se tam nevejde.Mrzí mě že se již neprodává.3.Výfuk HIKONEVýfuk Hikone je dělaný na mopedy a jiné motorky, ale dá se upravit a nasadit na minibike. Stačí doladit koleno. Jeho výkon je vyšší, ale krouťák tam není uplně tak dobrý, jako u Snake výfuku.každopádně za 500,- je to ceně odpovídající a dobrý výfuk.4.Výfuk ze skůtraAsi nejlepší je výfuk ze skůtra – nějaký laděný, ale cena je vyšší. Většinou tyhle výfuky mají lepší kroutící moment než výše jmenované.
5.výfuk TG
Výfuk technigas je elita za vysokou cenu. Kvalitní zpracování a výkon ve středních otáčkách, což je dobré na naše krátké tratě.Cena 3000,- je ale trochu moc.

Zdroj: malyminimoto.blogspot.cz

Napsat komentář

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>